BLOG

Jurajskie Spotkanie Kobiet

jurajskie spotkanie kobiet

Czasami wystarczy jeden dzień, aby zmienić swoje podejście do życia, znaleźć nową inspirację i zdobyć siłę do osiągania swoich marzeń i celów. Z ogromną radością ogłaszamy nadchodzące, drugie już Jurajskie Spotkanie Kobiet, które odbędzie się 14 października w Fabryce Rowerów w Częstochowie. Wyjątkowi goście, bogaty program prelekcji, warsztatów, zajęć ruchowych, które zasilą Twoją motywację, naładują pozytywną energią i pokażą, że jesteś zdolna do osiągnięcia absolutnie wszystkiego!

Jesienna dawka kobiecej energii

14 października to data, która w kalendarzu, każdej współczesnej, stawiającej na rozwój kobiety, powinna być datą szczególną. To dzień, podczas którego (mimo jesiennej aury) będzie można czerpać z pozytywnej energii i siły ambitnych kobiet zjeżdżających do Jury z całej Polski – a nawet świata. Drugie Jurajskie Spotkanie Kobiet odbywające się tym razem pod hasłem: Strategia – Sukces – Spełnienie to wydarzenie, którego wyjątkowy program pozwoli na oderwanie się od codziennych zmartwień i otwarcie się na nowe możliwości. A wszystko zadedykowane każdej z nas – niezależnie od wieku, statusu społecznego czy możliwości. Wspólnym mianownikiem jest tylko cel: harmonijne i spełnione życie!

Co w programie?

Jurajskie Spotkanie Kobiet to ludzie i słowa, które ożywią Twoje cele! To platforma, na której usłyszymy przemówienia i historie kobiet, które już przekształciły swoje marzenia w rzeczywistość. Ponadto dowiemy się, jak pokonać przeszkody, odnaleźć wewnętrzną siłę i stać się architektką własnego sukcesu. Każda prelegentka podzieli się z nami swoimi sekretami motywacji i kluczami do osiągania celów. Kogo usłyszymy podczas nadchodzącej edycji? Wśród wielu znakomitych nazwisk, znajdują się też osoby znane z telewizyjnych ekranów. Są nimi: Tamara Gonzalez Perea, barwna i pozytywna postać znana nam z programów: Pytanie Na Śniadanie, Dancing with the Stars czy Agent oraz Lea Pyć Leszczuk – jedną z bohaterek programu The real Housewives Warszawa, który swoją premierę będzie miał już we wrześniu tego roku na antenie Telewizji Polsat.

Istotnym filarem nadchodzącej edycji będą panele, w których poruszony zostanie temat spełnienia w relacjach oraz niezależności finansowej. To często brak środków (i/lub brak umiejętności w ich egzekwowaniu) oraz pewnego rodzaju umniejszanie możliwościom kobiet – stoi na przeszkodzie stabilnego i systematycznego ich rozwoju. To dlatego na wydarzenie została zaproszona m.in. Natalia Dolżycka, ekspertka od organizacji i planowania. Podczas JSK będzie też można wziąć udział w wykładzie Oli Gościniak,  mentorki kobiecych biznesów online, która wystąpi z tematem „Jak zarobić online na swojej wiedzy pierwsze 100 000 zł”. Uzupełnieniem tych wystąpień będzie prelekcja autorki książki „Pisz. Publikuj. Działaj” – Klaudyny Maciąg pod tytułem: „Twoja marka w internecie. Jak pisać o sobie – skutecznie i z pewnością siebie”.

Wśród prelegentek nie zabraknie też biznesowych ikon – kobiet, wyróżnionych i docenionych w prestiżowych rankingach Forbes. Wśród nich Magdalena Mucha – przedsiębiorczyni,  założycielka Fundacji Qmarzeniom, inicjatorka projektu rozwojowego #TreningSukcesu. Jej wystąpienia zawsze są odzwierciedleniem modelu: od marzeń po sukces. O tym, co pomiędzy opowiada w oparciu o doświadczenie, emocje, prawdę i ogromną wiedzę.

Głowa to nie wszystko

Głowa to nie wszystko… jej fundamentem musi być zdrowe ciało.O tym organizatorzy wydarzenia wiedza doskonale. Wśród zaproszonych gości znalazła się też dr Sonia Szramek-Karcz, która na platformie Planeta Soni pomaga kobietom odkrywać spokój umysłu i emocje w ciele. To ona powie o tym jak główne schematy myślowe wpływają na poszczególne odcinki kręgosłupa oraz pokaże ćwiczenia, które przynoszą ulgę i obniżają napięcie. Na innym wykładzie, Marzena Ramotowska poprowadzi uczestniczki z umysłu do serca, tak by nauczyć się żyć w zgodzie ze sobą. Paulina Paluch – finalistka mistrzostw świata w tańcu orientalnym, rozgrzeje zainteresowanych energetycznym tańcem brzucha a Dorota Bort, która przyleci do nas specjalnie z Anglii, poprowadzi podstawy gimnastyki słowiańskiej. Nie zabraknie też relaksacyjnych elementów jogi, które zaprezentują Ela Idziak i Zuzia Kasztelan oraz rozgrzewki w tanecznym rytmie, poprowadzonej przez warszawiankę Aleksandrę Grudzińską (znaną szerszej publiczności pod nazwą Wytańcz swoją kobiecość).

Ponadto swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również mediatorki Kasia Nowosielska i Ewa Kosowska-Korniak oraz psycholożki Beata Nowicka-Misiewicz, Monika Lubacha, Dominika Łaciak, a o łączeniu pracy zawodowej z macierzyństwem opowiedzą blogerka Basia Słok i fizjoterapeutka Weronika Nowakowska. Częstochowianka Danuta Kuźnik – edukatorka Pozytywnej Dyscypliny – pokaże dynamikę trudnych emocji i sposoby na ich konstruktywne wyrażanie.

Razem można więcej

Jurajskie Spotkanie Kobiet to nie wydarzenie jednodniowe, to w dzień, który będzie owocował jeszcze długo… Wydarzenie jest bowiem niepowtarzalną okazją do nawiązania trwałych relacji z kobietami, które podzielają nasze aspiracje i dążenia. Organizatorom zależy na systematycznym tworzeniu wspólnot, w których wzajemne wsparcie i motywacja stanowią fundament budowania lepszej przyszłości. Często to właśnie w grupie tkwi siła, a rzeczy niemożliwe do zrealizowania w pojedynkę, realizują się właśnie przy wsparciu innych. To trochę jak z grą w puzzle – znacie efekt, prawda?

To będzie wielkie święto kobiet, a każda z nas w nim równie ważna! Kluczowe jest, by wynieść z niego coś dla siebie, nabyć umiejętności, które pozwolą nam – kobietom radzić sobie z wyzwaniami, ustalać nowe cele i działać w kierunku ich realizacji.

Zarezerwuj miejsce na drodze do sukcesu!

Rezerwując miejsce na Jurajskim Spotkaniu Kobiet, rezerwujesz sobie czas na inwestycję w swoją przyszłość. Zapomnij na chwilę o codziennych obowiązkach – 14 października to dzień, w którym otrzymasz dawkę solidnej motywacji, siły i pozytywnej energii. Warto być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które może na dobre przekształcić Twoje dotychczasowe myślenie i działania.

Limitowana przedsprzedaż biletów została właśnie uruchomiona na stronie www.jurajskiespotkaniekobiet.pl. Warto podkreślić, że wydarzenie ma charakter charytatywny a jego całkowity dochód wesprze działalność organizacji non – profit.

Dlaczego warto?

Wspólnie z Partnerami wydarzenia przygotowaliśmy wiele ciekawych nagród! Co na przykład?

  • Weekend w 4 gwiazdkowym hotelu Shuum w Kołobrzegu
  • Kobieca sesja zdjęciowa we Fleszka Studio
  • Voucher o wartości 1000 zł na zabiegi medycyny estetycznej w AlfaEstetica
  • Srebrne monety ufundowane przez Mennicę Gdańską
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn