Chcieć to znaczy móc

Mimo młodego wieku, Magda już dawno pokazała światu, że kobieta może zajmować najwyższe stanowiska, znać się na tym, co robi i pokonywać wszelakie bariery.

Magdalena  Mucha, z wykształcenia farmaceutka, w praktyce CEO w firmie zajmującej czołowe miejsca w branży network. To blisko 20 lat doświadczenia w zdobywaniu światowych rynków, zarządzania imponującymi zasobami ludzkimi i nawiązywania wieloletnich relacji z klientem. 

Wszystko w oparciu o najbardziej wyrafinowane praktyki biznesowe, których Ona sama jest prekursorem! Prywatnie szczęśliwa i spełniona żona, mama dwójki wspaniałych pociech. Liderka. Najpiękniejszy dowód na to, że MOŻNA!

Staram się myśleć na kilka ruchów do przodu i potrafię sobie wyobrazić, jak mój biznes będzie wyglądał za pięć czy dziesięć lat. Nie pracuję z domu, zawsze ciągnie mnie do ludzi, to oni napędzają mnie do działania.

Dużo podróżuję, żyję w szybkim tempie, ale... w weekendy zawsze staram się być tam, gdzie moje miejsce - z najbliższymi. Celebruję ten czas. Biegam, bo to moja pasja. Dbam o balans i równowagę. Walczę o szacunek do siebie i innych.

Magdalena Mucha
Magdalena Mucha

O magdzie

Entuzjastyczna, wizjonerska, silna. Ma trzy cechy, które wyróżniają najpotężniejsze kobiety świata: zarządzają ogromnymi funduszami, przykuwają uwagę mediów i mają moc wpływania na innych. Ona ma je wszystkie! Od lat muza projektanta Macieja Zienia. Synonim sukcesu, synonim siły, ale i przekonania, że być silnym oznacza również chęć niesienia pomocy słabszym. Działalność charytatywna jest wpisana w jej życie na stałe, a wkrótce tylko spotęguje swoje brzmienie.

Fascynuje i inspiruje. Przebiła szklany sufit, przetarła szlaki dla wielu z nas. To, że wyjdzie ze swoją wiedzą, siłą i optymizmem do innych, było tylko kwestią czasu. Tak powstał jej autorski projekt #TreningSukcesu.