MAY-BE. Nie potem. Ta chwila jest TERAZ!

Cieszę się, że piszę do Was w maju… dla mnie to najpiękniejszy miesiąc roku. To tu i teraz przyroda budzi się do życia. Rozkwita, a my rozkwitamy razem z nią. To dla mnie czas absolutnie szczególny, pozwalający stanąć na linii startu i ruszyć na nowo.  Od kilku miesięcy dojrzewał we mnie pomysł stworzenia miejsca, w którym dzieląc się sobą, będę przyczyniała się do rozwoju tysięcy kobiet. Z resztą nie o liczby tu chodzi. Czasami wystarczy jeden uśmiech, jedno udoskonalone życie, by uznać szereg działań i pełne zaangażowanie za najważniejszą rzecz podarowaną drugiemu człowiekowi. 

To będzie nasza wspólna przestrzeń. Obiecuję dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, czyli wszystkim tym, co w życiu (nie tylko zawodowym) wyszło mi najlepiej. Po to, by i Wasze życie prywatne oraz kariera zyskały nową jakość. My – kobiety możemy więcej niż, nam się wydaje. Czasami wystarczy naprawdę niewiele, by złapać wiatr w żagle. 

MAY-BE. Nie potem. Ta chwila jest TERAZ!

Nie jestem tu sama. Zaprosiłam do projektu inne, inspirujące kobiety. I od razu to powiem: sięgać po pomoc i wiedzę innych nie świadczy o naszej słabości, wręcz przeciwnie – jest cechą ludzi mądrych. Pamiętajcie o tym! Potrzebujemy innych, by się motywować, wspierać, rozumieć, inspirować i napędzać do działania! Na takich fundamentach będziemy tworzyć społeczność KOBIET SUKCESU. Zespół, który udało mi się powołać cechuje duża różnorodność. Mam nadzieję, że szybko poczujecie się zaopiekowani.

Płynąc do źródeł, często płyniemy pod prąd.

Bądźmy tu razem, bądźmy dla siebie wzajemną siłą, patrzmy w przyszłość, bądźmy on line – to w końcu przywilej dzisiejszych czasów, ale… będziemy Wam też przypominać, że są w życiu jeszcze inne okna, ważniejsze niż ekran komputera. Tymczasem w ramach bycia w sieci będziemy starać się być jak najbardziej live. Dlatego już teraz zapraszam Was do przeczytania i przeanalizowania nowego artykułu: BYĆ BARDZIEJ, a już 7 maja na pierwszy z cyklu webinar, którego gościem będzie światowej sławy projektant mody – Maciej Zień. Poruszymy w nim temat szeroko rozumianego szczęścia i tego, czy warto jeszcze marzyć. Tego dnia zdradzę Wam też dlaczego maj jest dla mnie taki wyjątkowy!