Wiedza,
siła,
motywacja

- Czym jest Trening Sukcesu? -

#Trening Sukcesu jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych kobiet! Umiłowanie do sportu i przekonanie, że aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i sukcesu to jedno, ale trening, to również czynność, która pozwala wyćwiczyć cechy, które mogą być dla nas bardzo przydatne. 

Nikt nie poprowadzi nas lepiej, niż druga kobieta, która w oparciu o wiedzę, doświadczenie i skuteczne narzędzia wskaże najwłaściwszą drogę rozwoju.

Dołącz do Treningu jeżeli:

Szkolenia
MOTYWACJA
WIEDZA
LIFESTYLE

- czas na zmiany! Gotowa na więcej? -

Sprawdź dlaczego warto

By stać się lepszą wersją siebie! Dołącz do grona przedsiębiorczych kobiet i chłoń wszystko, co najlepsze z rodzących się relacji! Tak było jest i będzie: potrzebujemy innych kobiet, by się motywować, wspierać, rozumieć, inspirować i napędzać do działania!

#Trening Sukcesu to ogólnopolski projekt dla każdej z nas, która chce od życia więcej. Wierzymy, że masz w sobie wystarczająco dużo siły, by zacząć już dziś!

- Uczestniczki o projekcie -

Motywacja

jest siłą, która napędza do działania. 
Gdyby nie inspiracja z zewnątrz trudno
byłoby mi samej mobilizować się do tego, 
by rozwijać skrzydła.

Ania

- Skorzystaj z bazy wiedzy -

jurajskie spotkanie kobiet
Między nami kobietami

Jurajskie Spotkanie Kobiet

Czasami wystarczy jeden dzień, aby zmienić swoje podejście do życia, znaleźć nową inspirację i zdobyć siłę do osiągania swoich marzeń i celów. Z ogromną radością ogłaszamy nadchodzące, drugie już Jurajskie Spotkanie Kobiet, które odbędzie się 14 października w Fabryce Rowerów w Częstochowie. Wyjątkowi goście, bogaty program prelekcji, warsztatów, zajęć ruchowych, które zasilą Twoją motywację, naładują

Czytaj więcej »
Między nami kobietami

Budowanie zdrowego poczucia własnej wartości

Monika Lubacha, Dominika Łaciak 9 czerwca w Gaude Mater w Częstochowie byłyście prelegentkami na warsztatach w ramach Jurajskiego Spotkania Kobiet pod tytułem „Zarabianie na pasji”. Jaki temat poruszyłyście? DŁ:  Ogólnie rzecz ujmując, poruszyłyśmy temat pewności siebie, zaś bardziej konkretnie, zgłębiłyśmy temat tego, czym jest poczucie własnej wartości i jak ważne jest ono w kontekście budowania

Czytaj więcej »