Wiedza,
siła,
motywacja

- Czym jest Trening Sukcesu? -

#Trening Sukcesu jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych kobiet! Umiłowanie do sportu i przekonanie, że aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i sukcesu to jedno, ale trening, to również czynność, która pozwala wyćwiczyć cechy, które mogą być dla nas bardzo przydatne. 

Nikt nie poprowadzi nas lepiej, niż druga kobieta, która w oparciu o wiedzę, doświadczenie i skuteczne narzędzia wskaże najwłaściwszą drogę rozwoju.

Dołącz do Treningu jeżeli:

Szkolenia
MOTYWACJA
WIEDZA
LIFESTYLE

- czas na zmiany! Gotowa na więcej? -

Sprawdź dlaczego warto

By stać się lepszą wersją siebie! Dołącz do grona przedsiębiorczych kobiet i chłoń wszystko, co najlepsze z rodzących się relacji! Tak było jest i będzie: potrzebujemy innych kobiet, by się motywować, wspierać, rozumieć, inspirować i napędzać do działania!

#Trening Sukcesu to ogólnopolski projekt dla każdej z nas, która chce od życia więcej. Wierzymy, że masz w sobie wystarczająco dużo siły, by zacząć już dziś!

- Uczestniczki o projekcie -

Motywacja

jest siłą, która napędza do działania. 
Gdyby nie inspiracja z zewnątrz trudno
byłoby mi samej mobilizować się do tego, 
by rozwijać skrzydła.

Ania

- Skorzystaj z bazy wiedzy -

Między nami kobietami

Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać

Czy Twoje marzenia czekają jeszcze w kolejce? A może nie potrafisz ich nazwać po imieniu albo uwierzyć, że na nie zasługujesz? Pora rozprawić się z samą sobą i zacząć czerpać z życia garściami. Książka Rachel Hollins „Dziewczyno, przestań ciągle przepraszać” to nie tylko źródło inspiracji, ale też napisany w fenomenalnym stylu przewodnik…

Czytaj więcej »
pokochać siebie
Baza wiedzy

Czy potrafisz pokochać siebie?

Czy jesteś gotowa na to, by pokochać siebie bezwarunkowo? Czy naprawdę jesteś w stanie z oddaniem pokochać drugiego człowieka jeśli nie kochasz siebie? Te pytania, być może, powinny skłonić Cię do nieco głębszej refleksji i podróży w głąb własnego ja. Zapraszam!

Czytaj więcej »