Wiedza,
siła,
motywacja

- Czym jest Trening Sukcesu? -

#Trening Sukcesu jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych kobiet! Umiłowanie do sportu i przekonanie, że aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i sukcesu to jedno, ale trening, to również czynność, która pozwala wyćwiczyć cechy, które mogą być dla nas bardzo przydatne. 

Nikt nie poprowadzi nas lepiej, niż druga kobieta, która w oparciu o wiedzę, doświadczenie i skuteczne narzędzia wskaże najwłaściwszą drogę rozwoju.

Dołącz do Treningu jeżeli:

Szkolenia
MOTYWACJA
WIEDZA
LIFESTYLE

- czas na zmiany! Gotowa na więcej? -

Sprawdź dlaczego warto

By stać się lepszą wersją siebie! Dołącz do grona przedsiębiorczych kobiet i chłoń wszystko, co najlepsze z rodzących się relacji! Tak było jest i będzie: potrzebujemy innych kobiet, by się motywować, wspierać, rozumieć, inspirować i napędzać do działania!

#Trening Sukcesu to ogólnopolski projekt dla każdej z nas, która chce od życia więcej. Wierzymy, że masz w sobie wystarczająco dużo siły, by zacząć już dziś!

- Uczestniczki o projekcie -

Motywacja

jest siłą, która napędza do działania. 
Gdyby nie inspiracja z zewnątrz trudno
byłoby mi samej mobilizować się do tego, 
by rozwijać skrzydła.

Ania

- Skorzystaj z bazy wiedzy -

głaskologia
Baza wiedzy

Głaskologia. Jak pozytywnie wpływać na innych i zwiększać przy tym swoją satysfakcję?

Zaproszenie do lektury książki pt. Głaskologia, Miłosza Brzezińskiego. Jak budować motywację i mieć pozytywny wpływ na innych? Gdzie upatrywać złotego środka między przysłowiowym kijem i marchewką – czy taki w ogóle istnieje? O tym i nie tylko przeczytamy w fenomenalnej książce Głaskologia autorstwa Miłosza Brzezińskiego. Już wstępna teza, która wskazuje, że zainteresowanie pracownikiem i efektami

Czytaj więcej »